Onderstaand de planning voor het te water laten van uw schip.


Wilt u bij aankomst eerst melden bij de ploegleider van de hellingploeg zodat hij weet dat u aanwezig bent.

Zorg dat u ruim voor het geplande tijdstip uw schip in orde heeft.
Stootwillen en landvasten dienen gereed te liggen, het is namelijk vervelend als de mannen van de hellingploeg hierop moeten wachten.


Wilt u ook alle eventueel losliggende materialen rond de boot opruimen?

Wilt uw direct, nadat uw schip in het water ligt en naar de ligplaats is gevaren, uw stophout en eventuele trap/ladder van de parkeerplaats verwijderen.
M.a.w. niet eerst uw schip gaan schoonmaken.


Voor afspraken over het plaatsen van uw mast kunt u terecht bij onze havenmeester; Ruud Vester.

 

zaterdag 7-4-'18            
08:00 Kees Westerdijk bosrand Spirit Zeilboot    
08:00 Anko Meijboom P1 Aqua Myra Motorboot    
08:00 Jacob Mannessen P3 bries Zeilboot    
08:30 Bertus Por P3 Neree Zeilboot verplaatsen: blijft op de wal
08:30 Rick Companje P4 plastic fantastic Motorboot verplaatsen: blijft op de wal
08:30 Hans Plugge P4 Le Meilleur Zeilboot    
09:00 Gerben Beetstra P4 RINNER Zeilboot    
09:00 CeesWarner P4 Westenwind Zeilboot    
09:00 M. van Toorn - Luijendijk P3 Rob Zeilboot    
             
09:30 pauze   KOFFIE      
             
10:00 Frank Vos P3 Juturna Motorboot    
10:00 Kees van der Heijden P3 Avalon Zeilboot    
10:00 Wim Hoebée P3 Nova Zeilboot    
10:30 Louis Perdon P3 quando Motorboot    
10:30 Peter Musch P2 SHARKY Zeilboot    
10:30 H. Jonker P2 Marlies Zeilboot    
11:00 Jose Bouwens P2 Swyga Motorboot    
11:00 Suzanne lewis P2 Boot x Motorboot    
11:00 Eric Both P2 Albatros Zeilboot    
             
pauze lunch kantine        
             
12:30 Nico Dusseljee P2 Klein zweden Zeilboot    
             
12:30 Jaap Bruheim P2 RAJA Zeilboot    
13:00 Jan de Jong P2 Sirius Zeilboot    
13:00 André,B.C.Jansen P1 Botkil Motorboot    
13:30 Jan van Eck P2 Stribukk Zeilboot    
13:30 Andre Schobben P2 catharina Motorsailer    
13:30 Ronald Mol P2 La Sirena  Motorboot    
14:00 Fred van Etten P2 Juf Netjes Motorboot    
14:00 Carlo Wanna P2 sela Motorboot    
14:00 Ruud van Dongen P2 Dude Zeilboot    
14:30 Ron Verschoor P2 Belle Zeilboot    
14:30 BasVermaas P2 Nova Cura Motorboot    
14:30 Joop Guddens P2 Incentive Zeilboot    
15:00 Peter Post P2 Gandalf Zeilboot    
15:00 Kees Zevenbergen P1 El sueno Motorboot    
15:00 P.G. van Berkel P1 ANPACLA Motorboot    
             
             
  Naam plaats Naam Schip Soort Schip    
zondag 8-4-'18            
08:00 Roy perdaems P2 Monstro Motorboot    
08:00 Gerard Koning P2 Westland Zeilboot    
08:00 Arie kentie P2 Grift Zeilboot    
08:30 S.J. Baas P1 le Bijou Zeilboot    
08:30 M.C.Kosten P1 Carolina Motorboot    
08:30 Peter Gros P1 Ofelia Zeilboot    
09:00 E.Out P1 Way Out Zeilboot    
09:00 cor vd does P1 orion Motorsailer    
09:00 J.H. ten Katen P1 Chimer Zeilboot    
             
09:30 pauze   KOFFIE      
             
10:00 Thijs Adriaansens P2 Najade Zeilboot    
10:00 Henk Klippel P1 Waterduvel Zeilboot    
10:00 Karin Wolbers P1 De Uitvlucht Zeilboot    
10:30 Cor van Noort P1 Antares Motorboot    
10:30 Barry Meijboom P1 Blincker Motorboot    
10:30 Rob Bandell P1 Invisibletouch Zeilboot    
11:00 Freek van Diest P1 Eau de Vie Zeilboot    
11:00 Frank van der Loo P1 Droopy Zeilboot    
11:00 Tipker P1 Tippy two Motorboot    
             
pauze lunch kantine        
             
12:30 C.P. Luteijn P1 Canopus Zeilboot    
12:30 ruud Helderop P1 lady clara Zeilboot    
12:30 Marc Out P2 time out Zeilboot    
13:00 Kees Rusman loods Maatje Zeilboot    
13:00 Dennis Rusman loods Juiced Zeilboot    
13:00 Bert van der Hart loods Zeerob Zeilboot verplaatsen: blijft op de wal
13:30 S. Rusman loods JigSaw Zeilboot    
13:30 Jean Luykx loods WANDER Zeilboot    
13:30 Peter Franklin loods First Lady Motorboot    
14:00 Fons Nederhof loods pollux Zeilboot    
14:00 Andre kersbergen loods Breehorn Motorboot    
14:30 opruimen